Kontakt oss

Sametingsgruppe:

Parlamentarisk leder: Fred-René Øvergård Buljo, e-post: fred@duottar.com

Parlamentarisk nestleder: Lars Oddmund Sandvik, e-post: lars.oddmund.sandvik@samediggi.no

Representant: Fred-René Øvergård Buljo, e-post: fred@duottar.com

Representant: Jan Åge Biti, e-post: jan-aa-b@online.no

 

Sametingsrådsmedlem:

Inger Eline Eriksen Fjellgren, e-post: inger.eline.eriksen@samediggi.no

 

Partistyret:

Partiets e-post: arjabellodat@gmail.com

Leder: Trond-Einar Karlsen, e-post: trond.einar.karlsen@gmail.com

Nestleder: Per Erik Mudenia, e-post: per-erm@online.no

Medlem: Johan Mikkel Logje, e-post: johanmlogje@hotmail.com

Medlem: Inger Eline Eriksen Fjellgren, e-post: inger.eline.eriksen@samediggi.no

Medlem: Rune Pettersen, e-post: rune_pettersen@hotmail.com

Medlem: Torbjørg Haldis Leirbakken, e-post: torbjlei@hotmail.no

Medlem: Bente Iren Haukeland Amundsen, e-post: bente-iren1@hotmail.com

 

Sekretær:

Bli medlem!

Medlemskontingent kr 100,–
Pensjonist kr 50,–
Skoleelev kr 50,–
Innbetales til konto: 4901 15 82361.

Nu kan du betale med Vipps!
Vipps nummer: 88600

';
Gnist - web som funkler